Entech Semar OMC2’yi tanıtıyor

Entech Semar, İtalya merkezli OMC2 firmasının lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Denizcilik Dergisini takip edin : LinkedIn - Facebook - Twitter - Instagram - YouTube

Türk denizcilik sektörünün önemli firmalarından Entech Semar, distribütörlüğünü üstlendiği İtalya merkezli OMC2 firmasının lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Yakıt ekipmanlarından pompa elemanlarına ve enjektör memelerine kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan  vb üreticisi OMC2’nin tanıtımı 3 Ekim 2019 saat 13.00’da Tuzla Holidayy İnn Oteli Yıldız Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Lansmana Türkiye’nin yanısıra Dubai, Lübnan, Kuzey Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Umman gibi ülkelerden de katılımın olması bekleniyor.

OMC2 firması yöneticilerinin de tam kadro tanıtıma katılacağını ve belirten Entech Semar Genel Müdür Yardımcısı Onur Çoban, “Müşterilerimizle birebir tanıştırma fırsatımız olacak” dedi.

Tanıtımı yapılacak ürünün uzun zamandır Türkiye’de pazarında bulunduğu dile getiren Çoban, “OMC2 Avrupada hem ürün kalitesi hemde fiyat bazında OEM ‘e ciddi bir alternatif olarak kendisini konumlandıran ve teknolojiye ciddi yatırımlar yapan bir firma. Yatırımlar ile genişleyen tesisleri ve imkanları sayesinde OEM üreticilerine de , dışarıdan üretim konusunda destek sağlamakta ve hem Avrupa hemde Uzakdoğu menşei makinalara ürünleri ile cevap verebiliyor. Türkiye pazarına olan ilgileri bizim aracılığımızla kısa vadede ciddi bir artış gösterdi. Bu gelişmeler ışığında bu lansmanımız ile OMC2’yi müşterilerimizle bir araya getirmek hem de ürünü teknik detayları ile daha iyi anlatmak istiyoruz” dedi.


Bunları da beğenebilirsin
X