Med Marine’den stratejik transfer

Med Marine Ertan Yurttutmuş'un satış sonrası servisler teknik müdürü olarak işe başladığını duyurdu.

Denizcilik Dergisini takip edin : LinkedIn - Facebook - Twitter - Instagram - YouTube

Med Marine’den yapılan açıklamada, daha önce çeşitli tersanelerde ve firmalarda satış, pazarlama, proje geliştirme ve teknik departmanlarda yönetici olarak çalışan Ertan Yurttutmuş’un bundan sonra firmada satış sonrası servisler teknik müdürü olarak görev yapacağı bildirildi.

Med Marine’nin 20 yıldan fazla tecrübeye sahip Ertan Yurttutmuş’un transferiyle beraber satış sonrası destek konusunda daha da güçleneceği vurgulanan açıklamada, Yurttutmuş’un Med Marine’e bağlı, Zonguldak Ereğli’de konuşlu Ereğli Shipyard’da görev yapacağı dile getirildi

Delmar Safety

Ertan Yurttutmuş kimdir?

İTÜ Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ertan Yurttutmuş kariyerine Denizcilik A.Ş.’de operasyon mühendisi olarak başladı. Ardında çeşitli tersaneler ve firmalarda satış, pazarlama, proje geliştirme ve teknik departmanlarda yönetici olarak çalışan Yurttutmuş, Med Marine’e katılmadan önce Karpaz Gate Marina’da teknik müdür olarak görev alıyordu.

İngilizce ve Almanca bilen Ertan Yurttutmuş, Med Marine’de satış sonrası teknik destek, müşteri ilişkileri ve garanti süreçleri dahil tüm noktalardan sorumlu olacak.

Bunları da beğenebilirsin
X