TÜRK P&I ISO 9001’i aldı

TÜRK P&I Sigorta, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazandı.

Denizcilik Dergisini takip edin : LinkedIn - Facebook - Twitter - Instagram - YouTube

Türk P&I Sigorta A.Ş., ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi kurma çalışmalarını, tüm birimlerinde belli bir düzeye getirdikten sonra Türk Loydu Vakfı’na belgelendirilmek üzere başvuruda bulundu ve belgelendirme denetimini başarıyla tamamlayarak belge almaya hak kazandı.

Türk P&I Sigorta A.Ş’nin sürdürülebilir gelişme felsefesine her zaman bağlı kalarak, her iş sürecini sürekli olarak geliştirerek faaliyet gösterdiği sigortacılık sektörünün de gelişimine katkı sağlamaya devam edeceği bildirildi.

Delmar Safety

Türk P&I Sigorta yetkilileri kendileri için en önemli kaynağın, özveri ile çalışan personeli olduğunu, personelinin sağlığı ve güvenliği ile ilgili kontrol ve tedbirleri ön planda tutarak tüm süreçleri ve yatırımlarını bu prensibe göre şekillendirme konusunda her türlü hassasiyeti göstermeye devam edeceklerine dikkat çektiler.

Türk P&I’den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı :

Ulusal ve uluslararası standartları ve yasal mevzuatı sürekli olarak tarayarak, kurdukları öz değerlendirme sistemi ile çalışmaya devam edecek olan Türk P&I Sigorta, sürekli gelişim felsefesini “ISO Yönetim Standartları” kurallarına entegre ederek çalışmalarını sürdürecek.

Türk P&I Sigorta, tüm iş süreçlerini, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sürekli iyileştirecek ve sektörün beklentilerini de sürekli analiz ederek yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaya devam edecek. Bunun yanı sıra beraber çalıştığı tedarikçilerini, “kalite ekip işidir” felsefesine göre ekibinin bir üyesi kabul ederek, onların da standartlarının artmasına katkıda bulunmak için kalite yönetim sistemlerine entegre edecek.

DM Group

Bunları da beğenebilirsin
X