UZMAR ailesi ‘BusinessLab’da buluştu

UZMAR Tersanesi yönetimi, "UZMAR BusinessLab" etkinliğinde 2019'u değerlendirdi, geleceği planladı.

Denizcilik Dergisini takip edin : LinkedIn - Facebook - Twitter - Instagram - YouTube

Bu sene ilki düzenlenen “UZMAR BusinessLab” etkinliği 27 – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında Elite World Hotel Sapanca’da gerçekleşti.

Toplamda 12 saate yakın toplantı gerçekleştiren UZMAR Tersanesi yönetimi 2019 yılının değerlendirmesinin ardından, gelecek proje ve yatırımların planlamalarını da yaparak yeni bir döneme start verdi.

Delmar Safety

Moderatörlüğünü Planlama Müdürü Arif Volga Kaya’nın yaptığı toplantıların tümüne, Yönetim Kurulu Başkanı A. Noyan Altuğ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Altuğ ve Tersane Müdürü Orhan Kum ile birlikte Dizayn Müdürü Gökhan Kamer, Satınalma Müdürü Volkan Gün, Bilgi İşlem ve Bilişim Müdürü  İbrahim Özdemir, Muhasebe Müdürü İsmail Özdemir, Finans Müdürü Tayfun Karaüç, Proje Müdürü Ömer F. Yılmaz, Proje Müdürü Baran Özatlı, Askeri Projeler Koordinatörü N. Cüneyt Furuncı, Teknik Müdür Ali Kurt, Üretim Müdürü Mahsuni Gümüş, Kalite Kontrol Müdürü Mehmet Özcan, Bakım ve Yatırımlar Müdürü Galip Bayraktar, Çelik Tekne Şefi Yusuf Adıyaman, İnsan Kaynakları Müdürü Şükrü Torlak, Kontrat ve Projeler Kıdemli Müdürleri Ural Kavaklıoğlu ve Ahmet Soğukçelik, İş Geliştirme Yetkilisi Emre Çaylak ile Teklif ve Projeler Yardımcı Koordinatörü Rezzan Tarçın katıldı.

Yeni projelerin değerlendirildiği ve gelecek yatırımların yol haritalarının çizildiği toplantılarda tüm yetkili müdürler önemli kararlara imza atarak 2020 ve sonrası için hedefleri belirlediler.

Tartışılan gündem maddeleri konusunda çok yararlı bir iletişim ve karar alma ivmesi yakaladıklarının altını çizen UZMAR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Altuğ, önümüzdeki dönemlerde UZMAR BusinessLab başlığı altında farklı etkinlikler ve yeniliklerle sadece UZMAR’a değil tüm sektöre fayda sağlayacaklarına inandıklarını belirtti.

28 Eylül akşamı gerçekleşen gala yemeği öncesi ise yöneticilerden oluşan üç takım arasında paintball turnuvası düzenlendi. Katılımcılar ve aileleri, turnuva sonrasında gala yemeğinde buluştu.

UZMAR Yönetim Kurulu Başkanı A. Noyan Altuğ plaket töreninin ardından yaptığı konuşmada, “UZMAR bugünkü başarısını güçlü ve birbirine bağlı büyük bir aile olmayı başarabilmiş olmasına borçludur. İşçilerimizle, mühendislerimizle, yönetimimizle, ailelerimizle birlikte hissettiğimiz bu aidiyet duygusu bizim için en büyük başarıdır.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
X