Türkiye birincileri İzmir ve Samsun’dan çıktı

TMMOB Gemi Mühendisleri Odasının düzenlemiş 1.Ulusal Çocuk ve Gemi temalı olduğu resim yarışmasının kazananları belli oldu.

Denizcilik Dergisini takip edin : LinkedIn - Facebook - Twitter - Instagram - YouTube

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, üç tarafı denizlerle çevrili Ülkemizin çocuklarına denizi, gemiyi ve Gemi Mühendisliği mesleğini tanıtmak, merak uyandırmak ve sevdirmek amacıyla “1. Ulusal Çocuk ve Gemi konulu resim yarışması düzenledi. Çocuk ve Gemi Konulu yarışmasını kazanan Türkiye birincisi ve diğer dereceye giren öğrenciler belli oldu.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen eserler, 8 Nisan 2019 tarihinde Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcısı Sayın Halil MEMİŞ, Çağrıbey Ortaokulu Resim Öğretmeni Nurten Erdoğan, Ressam Şükriye Göçer ve Ressam İbrahim Aşık gibi isimlerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirdi.

Delmar Safety

Türkiye birincileri İzmir ve Samsun’dan çıktı

Değerlendirmede, her iki kategoride Türkiye dereceleri ve sergilenmeye değer toplam 40 öğrencinin eseri seçildi. Eserler, 19 – 20 – 21 Nisan 2019 tarihlerinde Tuzla Rumeli Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

Öğrenciler ödüllerine, 21 Nisan 2019 tarihinde, öğrencilerin aileleri, sektör temsilcileri ve sponsor firma yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleşecek olan ödül töreninde kavuşacak.

Bunları da beğenebilirsin
X