Denizcinin anasayfası

Atlantis Tankers operasyon müdürünü buldu

Kapt. Nusret Efe Er, Atlantis Tankers'de operasyon müdürü olarak göreve başladı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Güverte 2009 mezunu Kapt. Nusret Efe Er, Atlantis Tankers Group’ta operasyon müdürü olarak göreve başladı. Tanker brokırı olarak kiralama ekibinin de bir parçası olacak olan Er, genç ekibe motivasyonu, kapasitesi ve yeni fikirleri ile liderlik yapacak.

Aynı zamanda SUNY Maritime College mezunu olan Er, İngiltere merkezli V.Ships ve Chemfleet and Harren & Partner’de güverte zabiti olarak iş hayatına başladı.

World Maritime University’e denizcilik sigortacılığı üzerine yüksek lisansını tamamlayan Er, ardından YMN Tanker’de operasyon müdür yardımcısı ve kiralama müdür yardımcısı olarak görev aldı. Er, Atlantis Tankers’e geçmeden önce Petro Tanker Brokers’ın Istanbul ofisini kurmuştu.

Delmar Safety

Atlantis Tankers Group’tan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı :

Ekibin ihtiyacı öncelikli

Nusret ve Atlantis’in felsefeleri örtüşüyor. Çünkü şirketimiz, başarının temel taşını, ekibinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyan etik, iyi huylu ve sağlam karakterli kişilerin işe alınması olarak görüyor. CTO’muz Marlon Weinstabl’ın dediği gibi, ‘hoş bir çalışma ortamı yaratan ve sürdüren insanlarla çalışmak istiyoruz. Ayrıca Atlantis’in değerlerini yansıtmalıdırlar. Efe ve yeni ekiple birlikte, şirket değerlerimizin ve kalitemizin gelişmeye devam edeceğinden, özellikle de gemi kiralayanlar ve broker şirketlerine hak ettikleri ve takdir göreceğimize inandığımız hizmeti sunmak için sistemlerimizi ve çalışma uygulamalarımızı geliştirerek büyüyebileceğimizden eminiz”

Bu nedenle ahlakını ve iş ahlakını en iyi şekilde temsil eden, müşterilerimize ve paydaşlarımıza en güler yüzlü, en güvenilir, dürüst ve şeffaf hizmeti sunan bir ticari ekip oluşturduğumuzu duyurmaktan mutluyuz”


Bunları da beğenebilirsin