Denizcinin anasayfası

Bir ilk! Denizcilik Dergisi Dergilik’te

Denizcilik Dergisi, yüzbinlerce üyesi bulunan Dergilik uygulamasında yer alan ilk ve tek Türk denizcilik yayını oldu.

Denizcilik Dergisi bir taraftan basılı dergilerini abonelerine adrese “imza karşılığı teslim” ulaştırırken, diğer taraftan da www.DenizcilikDergisi.com üzerinden 7 / 24 haber yayınına başladı.

Denizcilik Dergisi‘nin PDF dosyaları da BU BAĞLANTI‘da peyder pey yüklenirken, “okuyucularımızın erişimini kolaylaştırmak için” atılımlarımıza devam ediyoruz.

Son olarak 700 yüzbinden fazla üyenin akıllı telefon ve tabletlerinden sadece 2018‘de 80 milyondan fazla yayını okuduğu Dergilik uygulamasında yerimizi alarak her yerden yayın yolculuğumuza devam ediyoruz.

Delmar Safety

Tek denizcilik yayını biz olduk

500’ü yerli 900’ü yabancı olmak üzere bin 400 dergi ve 50 gazetenin bulunduğu platformda yer alan Türkçe tek denizcilik yayını da Denizcilik Dergisi oldu.

Reklamlar da devam

Öte yandan, Denizcilik Dergisi yönetimi dergide yer alan reklamların “karartılmak” yerine aynı şekilde Dergilik‘te de yayınlanmasına karar verdi. Böylece dergimiz reklam verenlerinin de yüzbinlere ulaşmasının önünü açmış oldu.

Gelelim yükleme aşamasına

Peki, Dergilik uygulamasını nasıl kullanıyorsunuz. Bunu anlatmaya geçmeden önce, Dergilik uygulamasının Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom‘dan oluşan GSM ağının tamamı için geçerli olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Şimdi gelelim Dergilik uygulamasını nasıl yükleyeceğinize!

iOS yazılım yüklü olan iPhone ve iPad kullanıcıları BURAYA, Android yüklü Samsung, Huawei, SonyHTC, LG, Vestel, Casper, Asus, Xiaomi, Meizu, Nokia, General Mobile, Honor, Alcatel, ZTE, Motorola, CAT ve Google marka telefon kullanıcıları ise BURAYA tıklayarak Dergilik uygulamasını indirebiliyorlar.

Uygulamayı indirdikten ve üyeliğinizi başlattıktan sonra arama bölümüne “Denizcilik Dergisi” yazdığınızda da karşınızda bizi buluyorsunuz.

Uçak ya da metroda çevrimdışı iken okuma ve otomatik indirme özellikleri sunan uygulamaya giriş yapmak için telefon numarası yazıldıktan sonra SMS ile gelen 4 haneli şifrenin girilmesi yeterli oluyor.


Bunları da beğenebilirsin