Denizcinin anasayfası

DEFAV’dan teşekkür turu

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) yönetimi, pandemi koşullarına rağmen vakıfa destek vererek öğrencilerin eğitimine yardım eden kurumları ziyaret ediyor.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Meşe ve Yönetim Kurulu Üyesi Koray Karagöz Marin Line, Sanmar, Türk Loydu, GİSBİR, Artı Denizcilik, Hempel Paint, Med Marine, Omni Marin Sigorta ve Esenyel Avukatlık’ı ziyaret ederek verdikleri destek için teşekkür plaketi sundular.

* Beybaba’dan mızıka ziyafeti

Ziyaretlerin önümüzdeki günlerde devam edeceği belirtilirken, vakıftan yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı : “Bildiğiniz gibi, geleneksel olarak her sene Mayıs ayında yaptığımız balomuzu pandemi nedeni ile geçen sene yapamadık. Bu nedenle dostlarımızdan bizleri sanki gece düzenliyormuşuz gibi desteklemelerini istedik. Bizler de bizlere destek veren dostlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Geçen hafta, Makine Line, Sanmar, Türk Loydu, GİSBİR ve Artı Denizcilik ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bu hafta ise Hempel Haint, Med Marine, Omni Marin Sigorta ve Esenyel Avukatlık’ı ziyaret ettik ve kendilerine anı plaketi takdim ettik. Önümüzdeki hafta diğer dostlarımızı da ziyaret edeceğiz. Bu vesile ile kendilerine tekrar çok teşekkür ediyoruz”

GİSBİR Mehtap Karaali
Türk Loydu Cem Melikoğlu
SANMAR Orhan Gürün ve Cem Seven
Marine Line Koray Karagöz
Hempel Marine Cenk Balıkçı, Cihan Filiz
Esenyel Avukatlık Selçuk S. Esenyel
Med Marine Hakan Şen
Artı Denizcilik Ayhan Yıldızel
Omni Marine Gürhan Kulle, Berk Ilgaz

 


Bunları da beğenebilirsin