Denizcinin anasayfası

Denizciler Two Turkish Tenors’u dinleyecekler

DEFAV ve DEFAMED'in kasım ayı etkinliklerinde Two Turkish Tenors da bulunuyor.

İTÜ Denizcilik Fakültesi mezunları, İTÜ DEFAV ve İTÜ DEFAMED organizasyonuyla 25 Kasım 2019 Pazartesi saat 20:30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde (CKM) Two Turkish Tenors’u izleyecekler.

Seyircilerin konservatuvardan iki sınıf arkadaşının 20 yıl sonra sahne üzerindeki müzikal düellosuna tanıklık edeceği “Two Tenors”un başrollerinden birinde hem uluslararası arenada hem de ülke çapındaki projelerde yer alarak sanatseverlerin beğenisini kazanmış opera sanatçısı Cenk Bıyık var. Diğer başrol ise tiyatro oyunlarının, televizyon yapımlarının ve sinema filmlerinin aranılan oyuncusu aynı zamanda eğitimli tenor Atılgan Gümüş’e ait.

Şovun seyirciyi “jüri” olarak hissettiren yapısında Cenk, Atılgan’ın şarkıları yorumlamasını laubalice bulurken, Atılgan ise Cenk’in tarzını abartılı ve snop olarak değerlendirir.

Delmar Safety

Dakikalar ilerledikçe bu iki tenorun sahnedeki yetenek sergileme kavgası o denli çığırından çıkar ki olay, öğrencilik yıllarına ve özel hayatlarına dek uzanan sataşmalarla müzikal bir hesaplaşmaya döner.

Etkinliği izlemek isteyenlerin 0 536 724 49 57 numaralı telefondan Melek Altay ile iletişime geçmeleri gerekiyor.

Yazan-Yoneten: Atılgan Gümüş
Oyuncular: Cenk Bıyık, Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan
Kostum Tasarımı: Taylan Alkan
Ses ve Işık Tasarımı: Senkron Music
Koreografi: Mikhail Samoylov
Orkestra: The Band
Afis Tasarım: Hazal Kaplan
Yapımcı: Krema Production2 perde / 110 dak.


Bunları da beğenebilirsin