Denizcinin anasayfası

Hakkı Ağabey’e “yanındayız” ziyareti

İTÜ DEFAV, geçtiğimiz günlerde kızını kaybeden Müh. Hakkı Toros'u evinde ziyaret etti.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) Yönetim Kurulu Başkanı Müh. İlker Meşe, geçtiğimiz günlerde kızı Burcu Toros Serdar’ı kaybeden YDO Makine 1970 mezunu Müh. Hakkı Toros’u evinde ziyaret etti.

Meşe, İZDENİZ eski Genel Müdürü Kapt. İlyas Murtezaoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette Toros’a başsağlığı dileyerek denizciler olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

DEFAV’dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı :

“Sevgili ağabeyimiz Hakkı Toros’u, İlyas Murtezaoğlu kardeşimizle beraber, hepimiz adına ziyaret ederek taziyelerimizi sunduk. Uzay bebeği sevdik, Acılarını paylaşıyor, sabırlar diliyoruz. Vakfımız olarak tüm desteğimizle yanında olacağımızı tekrar ifade ettik. Kendisi de hepinize sevgilerini gönderdi, desteğiniz için teşekkür etti. Allah rahmet eylesin. Burcu kızımızın mekanı cennet olsun”

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) ile TMMOB GEMİMO İzmir şubelerinin kurucu başkanlığını yapan Müh. Hakkı Toros’un kızı Burcu Toros Serdar, ikinci oğlu Uzay henüz 12 günlük iken, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Serdar’ın Atlas adında iki yaşında bir oğlu daha bulunuyordu.


Bunları da beğenebilirsin