Denizcinin anasayfası

Beşiktaş’a denizci başkan

Beşiktaş Kulübü'nde başkanlık yarışını, Çebi Denizcilik'in de kurucusu olan, Ahmet Nur Çebi kazandı.

Beşiktaş Kulübü’nün yeni başkanı ve yönetim kurulunun belirleneceği olağanüstü seçimli genel kurul bugün Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilirken halen oy sayımı sürüyor.

Kesin olmayan sonuçlara göre, Beşiktaş Kulübü’nün yeni başkanı Ahmet Nur Çebi oldu. Çebi’nin listesi ise şu isimlerden oluşuyor : Asıl üyeler Adnan Dalgakıran, Emre Kocadağ, Fatih Hakan Avşar, Ahmet Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan, Enis Ulusoy, Erdal Torunoğulları, Berkan Gocay ve yedek üyeler: Umut Şenol, Bilgihan Sürmen, Hakan Daltaban, Fırat Fidan ve Ali Efe Bezci.

Delmar Safety

Denizcilik camiası Ahmet Nur Çebi’yi Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı olarak tanıyor. Grup bünyesinde hem liman hem gemi tarafında hizmet veriliyor.

Grubun şirketleri arasında Martaş Liman, Martaş Ro Ro, Trabzon Çebi Tersanesi, acente ve gemi kiralama hizmeti veren Çebi Denizcilik ile gemi işletmeciliği hizmeti veren Çebi Kaptan Denizcilik bulunuyor.

239 bin DWT’lik filo

Çebi Kaptan Denizcilik bünyesine ise toplam DWT”si 239 bini aşan Minanur Çebi 1, Çebihan, Elgiznur Çebi, Senanur Çebi ve Sea Dolphin C adlı kargo ve kuru yük gemisi bulunuyor.


Bunları da beğenebilirsin