Denizcinin anasayfası

Karşıyaka’dan kadınlara ücretsiz yüzme kursu

“Yüzme bilmeyen kadın kalmasın” sloganıyla gerçekleştirilecek kurslara, hiçbir şart aranmadan, isteyen her kadının başvuru yapabileceği belirtildi.

Karşıyaka’dan kadınlara ücretsiz yüzme kursuKarşıyaka ilçesi, Zübeyde Hanım Mahallesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu’nun ön tarafındaki yarı olimpik kapalı havuzda verilecek eğitimlerin, dört hafta süreceği ifade edildi.

Derslerin, her hafta çarşamba ve cuma günleri öğle saatlerinde yapılacağı ifade edilirken, başvurular havuzda kabul edildiği bildirildi.

Kısa süre içinde başlayacak kursa ilişkin 0549 522 02 57 numaralı telefondan da detaylı bilgi alınabileceği, projede ilk dönemin tamamlanmasının ardından ücretsiz eğitimler yeni kursiyerler ile devam edeceği kaydedildi.

Karşıyaka’dan kadınlara ücretsiz yüzme kursu
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar:

“İzmir’in sayılı yüzme tesislerinden biri olan havuzumuzda, tüm yurttaşlarımıza en çağdaş şartlarda yüzme ve su sporlarıyla buluşma imkanı sunuyoruz.

Gelen taleplere de kulak vererek, kadınlara yönelik ücretsiz yüzme kursu projemizi hayata geçirdik. Hiçbir yaş sınırı koymadan, sağlığı ve zamanı uygun olan tüm kadınları bekliyoruz” dedi.


Bunları da beğenebilirsin