Denizcinin anasayfası

Queen of Datça ilk yarışında dereceye girdi

American Hospital The Bodrum Cup yarışları sona erdi.

Her yıl yerli ve yabancı binlerce deniz meraklısını ekim ayında Bodrum’da bir araya getiren American Hospital The Bodrum Cup son yarışın ardından bugün sona eriyor. 150’den fazla tekneyi, 1.500’den fazla denizciyi ve 10.000’in üzerinde katılımcıyı ağırlayan festival Bodrum’un sarı yazında yine görkemli bir etkinlikle sona erecek. Kissebükü’nde son bulan Erol Ağan Etabı’nın ardından Ağanlar Tersanesinde ödül töreni yapıldı. Törene katılanlar ardından Teoman’ın şarkılarıyla eğlendiler.

Teoman konserinin tüm geliri Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, Türk Eğitim Vakfı Prof. Dr. Galip İsen Eğitim Fonu ve Bodrum Deniz Kurtarma Derneği’ne bağışlanacak.

Queen of Datça’nın başarısı

Delmar Safety

Öte yandan Şubat 2021’de Ata Yachting gulet filosuna katılan Queen of Datça da girdiği ilk yarıştan dereceyle ayrıldı. Queen of Datça, Halikarnas Geleneksel Gulet Kategori A’da üçüncülüğü elde ederken, Ata Yachting Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Ali Burçin Eke, “İlk kez katıldığımız bu özel organizasyonda 3’luk ödülü aldığımız için çok mutluyuz” dedi.

Antalya Serbest Bölge’de 2010 yılında tam yelkenli olarak inşa edilen ve 2015’de de yenilemeden geçirilen Superior Gulet Queen of Datça, 36 metre tam boyu ve 1000 m2’ye ulaşan yelken alanı ile zarafet ve performansı birleştirmesi ile dikkat çekiyor.


DM Group
Bunları da beğenebilirsin