Denizcinin anasayfası

Regent Seven Seas Cruises yeni siparişini duyurdu

Rus Tourism News’ten Iuliia Tore’enin haberine göre Regent Seven Seas Cruises yeni siparişini duyurdu
Norveç Cruise Line Holdings Ltd., Regent Seven Seas Cruises için yeni bir gemi siparişi verdiğini açıkladı.

Yeni gemi, şimdiye kadar yapılmış en lüks gemi Seven Seas Explorer ® ‘a ve lüksü mükemmelleştiren gemi Seven Seas Splendor TM’ ye kardeş kardeş olacak.

2023 yılının sonlarında teslimat için gemi Fincantieri SpA tarafından tasarlanıp inşa edilecek.

Seleflerinin başarısını temel alan Regent Seven Seas Cruises’ın en yeni ilavesi, denizdeki zarafeti tanımlamanın standardını belirlemeye devam edecek.

750 misafir ağırlayabilen samimi ve ferah yeni gemi, markanın altıncı süitinin tamamı olacak.

Seyahat planlarına, konaklama yerlerine, yemek mekanlarına, olanaklara ve teknede edinilen deneyimlere ilişkin detaylar, 2023 ilk çıkışına kadar çıkacak.

Geminin açılış sezonu için seferler 2021’de satışa sunulacak.

Başkan Frank Del Rio:

“Seven Seas Explorer ve Seven Seas Splendor’un muhteşem başarısını geliştirmek için heyecanlıyız, zarafet, lüks ve stil için daha da yüksek bir kriter oluşturacak yeni bir gemi hayata geçirmeye başladık” dedi.

Norwegian Cruise Line Holdings Ltd. genel müdürü “Bu yeni gemi, ödüllü markalarımızın üçünün de varlığını global olarak arttırmamızı sağlayarak, şirketimizin sağlam ve ölçülmüş büyüme profilini güçlendirdi.”

2016 yılına girişten bu yana Seven Seas Explorer, bugüne kadar sayısız endüstri ödülüyle inşa edilen en lüks gemi olarak ününü sağlamlaştırdı.

Dünyanın dört bir yanındaki konukların beğenisini topladı.

2020 başlarında teslim edilmek üzere heyecanla beklenen Seven Seas Splendor, selefinin ayak izlerini takip ederek, açılış sezonu için seferler Nisan 2018’de satışa açıldığında hattın tek günlük rezervasyon rekorunu kırdı.

“Geçtiğimiz 12 ay boyunca Regent Seven Seas Cruises, filomuzun 125 milyon dolarlık canlandırmasını tamamladı.

Seven Seas Splendor inşaatına başladı, 2020-2021 Voyage Koleksiyonumuzu 167 güzergah ve yeni limanlar ile tanıttık, yeni rahat akşam yemeği mekanlarını tanıttık, endüstrinin en sürükleyici Küba güzergahları, Go Local Tours kıyı gezilerini ortaya çıkardı.

Ce bugün en yeni kategoriyi tanımlayan lüks yolcu gemisinin siparişini açıklıyoruz. ”dedi.

“Büyümemiz filomuzda çalışan değerli insanların, değerli kıyı çalışanlarımızın, sadık misafirlerimizin ve güvenilir seyahat danışmanlarının bir yansımasıdır.

Bu Regent Seven Seas Cruises ile ilişkili herkes için heyecan verici zamanlar ve size sırada ne olduğunu göstermek için sabırsızlanıyorum. ”

Geminin sözleşme bedeli yaklaşık 475 milyon Euro.

Şirket, belirli İtalyan hükümeti onaylarına tabi olarak, geminin sözleşme fiyatının yüzde 80’ini finanse etmek için uygun şartlarla ihracat kredisi finansmanı aldı.

Bugünkü duyuruyla birlikte, Norveç Cruise Line Holdings, Norveç Cruise Line için iki gemi, Oceania Cruises için iki ve Regent Seven Seas Cruises için iki olmak üzere 2027’ye kadar teslimat için on bir gemiye sahip.

Şirket, 2019 sonbaharında en yeni gemisi olan Norveçli Encore’un teslimini alacak.

“Bu anlaşma, Grubumuzun yıllar boyu yürüttüğü çalışmaların ve piyasada kazandığımız rolün mükemmel bir damgasıdır.

Regent Seven Seas Cruises’ın faaliyet gösterdiği ultra lüks olanı da dahil olmak üzere en benzersiz ve en rekabetçi olanlar dahil, her alanda referans bir pazar mevcudiyetine girebilir ve bakımını yapabiliriz.

“Norveç Cruise Cruise Holdings Ltd.’e siparişi üzerine 5’i son 5 ayda güvence altına alınmış olan sipariş defterimizde portföylerinde bulunan üç marka için sipariş üzerine 10 gemimiz var:

Bu sonuç, stratejilerin gücünü teyit ediyor Sektördeki liderliğimizi küresel düzeyde yinelememize izin verdi.” dedi.


Bunları da beğenebilirsin