Denizcinin anasayfası

8. Gemi Mühendisliği Zirvesi yarın başlıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi tarafından düzenlenen 8. Gemi Mühendisliği Zirvesi yarın başlıyor.

Her sene geleneksel olarak YTÜ Gemi ve Denizcilik Kulübü tarafından düzenlenen Gemi Mühendisliği Zirvesi etkinliğinin 8.’si yarın başlıyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi ve Denizcilik Kulübü tarafından bu yıl 8.si düzenlenecek etkinilk 7-8 Nisan 2021 tarihindeki etkinlik bu yıl pandemi kısıtlamaları çerçevesinde online olarak yapılacak. Etkinliğe Türk Loydu, Ares Tersanesi, Tersan Tersanesi, Med Marine, Sedef Tersanesi, Damen, İstanbul Şehir hatları işletmesi, Cemre Tersanesi, Sefine Tersanesi, Gemi Mühendisleri Odası, Beşiktaş Tersanesi, Art Tersanesi, Sanmar Tersanesi, Bilgin Yatchts, Turquoise Yachts, Gemak, Seft Dizayn, RMK Marine, Bimco, Savunma Sanayi Başkanlığı gibi denizcilik sektörünün değerli isimleri ve önde gelen firmalarıı askeri projeler, yat ve konsept dizayn, mühendislik alanında gelişmeler ve sektörün öğrencilerden beklentileri gibi konularda katılımciları bilgilendirecekler.

8. Gemi Mühendisliği Zirvesi aşağıdaki linkerl üzerinden düzenlenecektir.

Delmar Safety

7 Nisan: https://zoom.us/j/92620168453?pwd=cURFeXhaNTljYjFKSzc3NmRaVllRdz09
8 Nisan: https://zoom.us/j/92847571185?pwd=Wjg2MUpOdlhDREJtd0hseURoTEExdz09


DM Group
Bunları da beğenebilirsin