Denizcinin anasayfası

ACO Marine ile Eskomarine bir araya geldi

Eskomarine ile servis ve satış ağıyla küresel ticari, deniz, açık deniz, eğlence ve ileri atıksu arıtma sistemlerinin tedarikçisi ACO Marine arasında anlaşma yapıldı.

Servis ve satış ağıyla küresel ticari, deniz, açık deniz, eğlence ve ileri atıksu arıtma sistemlerinin tedarikçisi ACO Marine, Türk denizcilik sektörünün markalarından Eskomarine ile bölge temsilciliği konusunda anlaşmaya yaptı.

Atık su yönetimi çözümlerinde küresel bir lider olan ACO Marine, gemi sahiplerinin maliyet verimliliğinden ve daha kısa teslim sürelerinden yararlanmaya çalıştığı gibi bazı projeler için Uzak Doğu tersanelerinden Türk tersanelerine doğru bir kayma olmasını fırsata çevirerek Eskomarine ile anlaşma imzaladı. Uluslararası Alman merkezli ACO Grubu’nun bir üyesi ve dünya çapındaki satış ve servis ağıyla küresel, ticari, deniz, açık deniz, eğlence ve ileri atıksu arıtma sistemlerinin tedarikçisi olan ve tamamı AB içerisinde bulunan ISO 9001 onaylı üretim tesislerinden şirket içi çözümler geliştiren ACO Marine, Türk denizcilik sektörünün öncü markalarından Eskomarine ile anlaşma yaparak Türkiye pazarına açılıyor.

 


Bunları da beğenebilirsin