Denizcinin anasayfası

Ata Yachting’in yeni kuğusu

Ata Yachting'in filosuna eklediği Superior Gulet Queen of Datça, Ege Denizi, Akdeniz ve Karayipler etaplarında turizme hizmet verecek.

Ata Offshoreservices’in kardeş kuruluşu Ata Yachting, gulet filosu bünyesine superior gulet klasmanı guletlerinden Queen of Datça’yı da ekledi. Bodrum’da bulunan gulet; Ege Denizi, Akdeniz ve Karayipler etaplarında turizme hizmet verecek.

Antalya Serbest Bölge’de 2010 yılında tam yelkenli olarak inşa edilen ve 2015’de de yenilemeden geçirilen Superior Gulet Queen of Datça, 36 metre tam boyu ve 1000 m2’ye ulaşan yelken alanı ile zarafet ve performansı birleştiriyor.

Sınırsız özgürlük sunuyor

Delmar Safety

Konuklarının konforu için donatılan Queen of Datça, oturma ve güneşlenme gruplarını da barındıran büyük bir güverteye sahip. Dev salonundaki uydu TV, internet ve eğlence sistemleriyle konuklarına sınırsız bir özgürlük sunan Queen of Datça’da 2 master, 2 twin, 1 de double kabin bulunuyor. 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilen Queen of Datça’nın kıç tarafındaki personel kabinleri gerektiğinde çocuk veya dadı odasına da dönüştürülebiliyor.

Queen of Datça’nın 6 kişilik tecrübeli personeli, konuklarının mutluluğu için her daim hizmet veriyor.

Ayrıntılı bilgi www.atayat.com.tr internet sitesinden alınabiliyor.


Bunları da beğenebilirsin