Denizcinin anasayfası

Bakan Karaismailoğlu’nun abla acısı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun ablası Nermin Öztürk hayatını kaybetti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun ablası Nermin Öztürk’ün vefat ettiğini duyurdu.

Oktay, sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu Beyefendi’nin Hakk’a yürüyen kıymetli ablası Nermin Hanımefendi’ye Allah’tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve kederli ailesine sabr-ı cemil diliyorum. Mekanı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

Bakanlar ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun vefat eden ablası Nermin Öztürk için taziye dileklerini iletti.

Delmar Safety

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda, Karaismailoğlu’na ablasının vefatı nedeniyle başsağlığı ve sabır diledi.

Denizcilik Dergisi olarak merhume Nermin Öztürk’e Allah’tan rahmet, Bakan Adil Karaismailoğlu, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.


DM Group
Bunları da beğenebilirsin