Denizcinin anasayfası

Balıkçılar içi iPhone 12 dolu konteyner buldu

Sosyal medyada yaynlanan video büyük ilgi gördü. Video, denizyolu taşımacılığı sırasında ilginç bir olay yaşandığını gözler önüne seriyor.

Sosyal medyada ortaya çıkan ve dilden dile yayılan bir video, denizyolu taşımacılığı sırasında ilginç bir olay yaşandığını gözler önüne seriyor. Henüz doğrulanmayan bu ilginç olayın başkahramanları balıkçılar ve ağzına kadar iPhone 12 dolu olan bir konteyner.

Balıkçıların sevinci

iPhone 12 konteyneri bulan balıkçıların videosu sosyal medyada büyük gündem yarattı. Denizin ortasındaki bir balıkçı teknesinde çekilen ancak ne zaman çekildiği belli olmayan videoda, balıkçılar denizde yüzen bir konteyner buluyor. Bir noktası parçalanan konteynere yaklaşıldığında ise konteynerin iPhone 12 modelleriyle dolu olduğu görülüyor. Bu noktadan sonra balıkçıların sevinç çığlıkları ve ıslıklar duyuluyor. Ayrıca balıkçılardan birinin iPhone 12 modellerini tekneye almaya başladığı görülüyor. Fakat bu sırada içinde binlerce liralık iPhone 12 bulunan bazı kutular, denizin serin sularına karışıyor.

Delmar Safety

Apple açıklama yapmadı

Videonun gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor. Üstelik Apple’dan da herhangi bir açıklama gelmiş değil. Fakat ne olursa olsun, ilginç video sosyal medyanın diline dolanmış durumda.


Bunları da beğenebilirsin