Denizcinin anasayfası

Denizciler DEFAV’ın Dayanışma Gecesi’nde buluşacak

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV), bu yıl 25’ncisini düzenleyeceği Geleneksel Dayanışma Gecesinde  denizcileri bir araya getirecek.

İTÜ Denizcilik Fakültesi (Yüksek Denizcilik Okulu) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV), bugüne kadar denizde kaybettiğimiz mezunlarımızın ailelerine, çocuklarına, ihtiyacı olan öğrencilere ve akademisyen bursu olarak toplamda 11 bin 200 yardımda bulundu. Ayrıca İTÜ Denizcilik Fakültesi’nde DEFAV tarafından işletilen öğrenci yurdunda 500 civarında öğrencinin gemi zabitlerine yakışır biçimde barınması temin edildi.

DEFAV 14 Mayıs 2022’de, Geleneksel Dayanışma Gecesi ile denizciler arasındaki bu birlik ve beraberliğin sürmesini sağlayacak. Fenerbahçe’deki Divan Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenecek DEFAV Geleneksel Dayanışma Gecesi saat 19.00’daki kokteyl ile başlayacak. Gecede Aslı Hünel de bir konser verecek.

Sonsuz teşekkür ediyoruz

Delmar Safety

DEFAV Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada, “Denizci ailelerimize, ihtiyacı olan öğrencilerimize destekleriniz ve denizci akademisyen yetiştirilmesindeki katkılarınız için sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz. Maddi ve manevi tüm katkı sağlayanları şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.


Bunları da beğenebilirsin