Denizcinin anasayfası

Denizciler Korosu sahne alıyor

Türk denizcilik sektörünün önde gelen isimleri, "Şarkılar Bizi Söyler" konserinde dinleyicilerle buluşuyor.

Denizcilik sektörünün önemli isimlerinin Çamlıca Musiki Derneği işbirliği yaparak kurdukları ve ilk konserini geçen sene veren “Denizcilik Korosu” “Şarkılar Bizi Söyler” adlı konseriyle almaya hazırlanıyor.

Şef Ayhan Aksal yönetiminde, 25 Aralık 2019 saat 19.30’da Bağlarbaşı Kültür Merkezi Boğaziçi Konser Salonu’nda dinleyicileriyle buluşacak olan “Denizciler Korosu”nda camianın sevilen isimleri yer alıyor.

Kimler sahne alacak?

Söz topluluğunda hanımlarda Ayça Özdemir, Güneli Özyıldız, Hülya Kalkavan, Işık Kalkavan, Melike Balıkçı, Melisa Eraydın, Meral Divan, Mualla Kalkavan, Nazmiye Aksoy, Pınar Tokatlıoğlu, Pınar Karagöz, Serap Kılıçkıran ve Zeynep Oğuz sahneye çıkacak.

Erkeklerde ise Alev Tunç, Deniz Eraydın, Erbil Özkaya, Gökhan Divan, İlker Meşe, İlter Özyıldız, Koray Karagöz, Levent Karaçelik, Metin Kalkavan, Savaş Ercan, Taylan Kalkavan, Tuğrul Oğuz ve Yakup Kalkacan dinleyicilerle buluşacak.

Sanatçılara, kemanda Özgür Koban ve Serdar Haksal ile birlikte, viyolada Mithat Arısoy,  udda Ferhat Ersoy ve Pınar Yıldırır, kanunda Alper Akaryıldız, klarnette Şenol Karagöz, tanburda Gökhan Filizman, klasik kemençede Fikret Alpçelik, viyolonselde Çağlar Kırömeroğlu ve ritm sazda ise Mert Nar eşlik edecek.


Bunları da beğenebilirsin