Denizcinin anasayfası

DTO’da Kınay ağırlığı

Türk taşımacılık ve lojistik sektörünün dünyaca ünlü markası Kınay’dan 3 kişi DTO seçimlerinde yönetime girdi.

Türkiye taşımacılık sektöründe acentecilik, gemi operatörlüğü, liman servisleri ve depoculuk, navlun sevkiyatı gibi alanlarda 76 yıldır faaliyet gösteren ve yurtdışında yaptığı yatırımlarla hedef büyüten Kınay, , İMEAK Deniz Ticaret Odası seçimlerinde de büyük bir başarı gösterdi.

Türk taşımacılık ve lojistik sektörünün dünyaca ünlü markası Kınay’dan Barış Dillioğlu, Sinan Samraoğlu ve Gülgün Dede, İMEAK Deniz Ticaret Odası seçimlerinde yönetime seçildi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası seçimlerinde Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. Genel Müdürü Barış Dillioğlu, yeniden IMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. İskenderun Şube Müdürü Sinan Samraoğlu, IMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Meclis Başkan Yardımcısı, Limser Liman Servisleri Ticaret ve Operasyon Müdürü Gülgün Dede ise IMEAK Deniz Ticaret Odası 34. Komiteden Meclis Üyesi ve 34. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı seçildi.

76 yıllık köklü bir geçmişe sahip şirketin yılda yaklaşık 3 bin gemiye servis veren acentesi, 500’den fazla ticari bağlantıya aracılık hizmeti veren brokerlik şirketi ve diğer iştirakleriyle birlikte konsolide cirosu 350 milyon dolardan fazla.


Bunları da beğenebilirsin