Denizcinin anasayfası

DTO’da Türk-İngiliz Denizcilik Forumu düzenlenecek

İngiltere Deniz Ticareti Heyetinin Türkiye'de gerçekleştireceği ziyaret kapsamında  “Türk-İngiliz Denizcilik Forumu” düzenlenecek.

İMEAK Deniz Ticaret Odası planlaması ve koordinasyonu ile İngiltere Deniz Ticareti Heyetinin 15-16 Kasım 2022 tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleştireceği ziyaret kapsamında 15 Kasım 2022 Salı günü, “Türk-İngiliz Denizcilik Forumu” (Turkish – British Shipping Forum) düzenlenecek.

İMEAK Deniz Ticaret Odası ev sahipliğinde , 13.30 – 17.00 saatleri arasında Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek Forum kapsamında kuru yük, ürün tankeri ve yeni inşa segmentleri bağlamında genel piyasa incelemesi, küresel denizcilikte vergi trendleri, Türk Armatörleri için finansman kaynakları, deniz sigortası piyasalarında yaşanan güncel sorunlar, deniz taşımacılığı ve ticaretinde profesyonelliğin desteklenmesi ve charterparty ve yeni gemi inşa sözleşmelerinin ihtilaf çözümlerinde İngiliz hukuk ve yargısının yaklaşımları ele alınacak.

Forum’da; armatörler, işletmeciler, yöneticiler, gemi inşacılar, gemi brokerleri ve diğer ilgili sektör paydaşlarına dünyadaki gelişmeler hakkında sunumlar yapılacak.


Bunları da beğenebilirsin