Denizcinin anasayfası

Esenyel Partners’ten anlamlı bağış

Esenyel Partners Hukuk Bürosu, Kızılay ile ortaklaşa kan bağışı kampanyası gerçekleştirdiı.

Kızılay ile birlikte iş birliği yaparak anlamlı bir projeye imza atan Esenyel Partners Hukuk Bürosu, yaptığı hamleyle büyük bir takdir topladı.

9 Ağustos Salı günü gerçekleştirilen etkinlikte saat 10:00 ile 12:30 arasında başta Esenyel & Partners Kurucu Ortağı Selçuk Esenyel olmak üzere, Esenyel ofisinde birçok kişi kan bağışında bulunarak Kızılay’a destek oldu.

Delmar Safety

Özellikle pandemi sürecinde kan bağışı konusunda büyük problemler yaşandığı bilinirken, düzenli bir kan bağışçısı olmanın hayati bir önem taşıyor olduğu sık sık Kızılay tarafında sürekli olarak paylaşılmaktaydı.

Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından biri olan Esenyel & Partners Hukuk Bürosu’nun kurucu ortaklarından Selçuk Esenyel, ofiste gerçekleştirdikleri kan bağışı etkinliğinde yapmış olduğu açıklamalarda ;

‘Kan sürekli bir ihtiyaç’

Kan bağışında bulunmak hayat kurtarmakla eş değer nitelikte. Aynı zamanda kan bağışının bağışçı sağlığı açısından da önemli olduğu biliniyor. Kızılay yetkilileriyle konuştuğumuz zaman özellikle pandemi sonrasında kan bağışının eski düzeye gelmediğini söylediler. Bu noktada kanın gerçekten sürekli bir ihtiyaç olduğu bilincini oluşturmamız gerektiğini düşünüyorum. Bir sosyal sorumlukluk projesi olarak düşünüp çalışmasını yaptığımız kan bağışı etkinliğine çalışma arkadaşlarımız yüksek oranda katılım sağladılar. Bunun için kendilerine teşekkür ederim.

‘Katılım sağlayanlara teşekkür ediyorum’

Sadece kendi ofisimiz değil aynı zamanda etkinliğimizi duyurduğumuz komşu başka ofislerden de katılım oldu. Bunun için katılım sağlayanlara tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kan bağış etkinliğimizi düzenli aralıklarla tekrar yaparak olabildi ğince katkı sağlamak istiyoruz.


Bunları da beğenebilirsin