Denizcinin anasayfası

Exposhipping Expomaritt İstanbul’un yeni tarihi belli oldu

Denizcilik profesyonellerini buluşturan Exposhipping Expomaritt İstanbul'un yeni tarihi açıklandı.

Exposhipping Expomaritt İstanbul’dan yapılan açıklamada fuarın 30 Kasım ile 3 Aralık 2021 tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da düzenleneceği bildirildi.

Exposhipping Expomaritt İstanbul Fuar Direktörü Esin Aslıhan Göksel imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı :

Esin Aslıhan Göksel

“İMEAK Deniz Ticaret Odası adına Informa Markets olarak Exposhipping Expomaritt İstanbul, 16. Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı’nı yeni tarihimiz olan 30 Kasım – 3 Aralık 2021’de Viaport Marina Tuzla’da düzenleyeceğiz. Tarih değişikliği kararımız, IMEAK Deniz Ticaret Odası Fuarlar Komitesi, organizasyon ekibi ve uluslararası paydaşların görüşleri doğrultusunda denizcilik sektörümüz açısından en verimli ticari platformu en doğru zamanda sunabilme hedefi ile alınmıştır.

Katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği ve konforu her zaman en büyük önceliğimiz olmakla birlikte, uluslararası bir katılımın olması temel hedefimizdir. Fuar ekibi olarak bu başlıklar çerçevesinde tüm gelişmeleri global anlamda yakından izliyor ve maksimum özen ve sorumlulukla hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

Türkiye jeo-politik konumu, tüm denizcilik sektör paydaşlarının yüksek iş birliği, kaliteli insan gücü ve denizci ülke vizyonu ile bölgesinin en güçlü gemi – inşa ülkesi olarak yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Türkiye’nin ihracatını en yüksek oranda artıran sektörleri arasında yer alan Gemi İnşa Sektörü, teknoloji, ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı, pazardaki gelişmelerin paylaşıldığı, sektör profesyonellerinin bir araya geldiği bölgesinin en önemli uluslararası iş platformu Expohsipping Expomaritt İstanbul Fuarı’nda bir araya geliyor.

Sizleri 30 Kasım – 3 Aralık 2021 tarihlerinde Viaport Marina Tuzla’da, Exposhipping Expomaritt İstanbul’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.”


Bunları da beğenebilirsin