Denizcinin anasayfası

GEMİMO staj çalıştayları başlıyor

Denizcilik eğitimini yakından takip eden TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası (GEMİMO) seri çalıştaylarla stajın taraflarını bir araya getirecek.

Denizcilik endüstrisinin önemli bir insan kaynağını oluşturan “Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisleri” ile “Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri”nin mesleki temsilcisi olan TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası (GEMİMO) Türkiye’nin staj politikalarıyla ilgili seri çalıştaylara başlıyor.

GEMİMO, ilkini 22 Ocak 2020 Çarşamba Saat 14:00’da genel merkezinde gerçekleştirmeye hazırlandığı staj çalıştayı için katılım duyurusu yayınladı.

Tüm paydaşları bekliyoruz

Delmar Safety

GEMİMO’nun Anayasa’dan kaynaklanan görevleri kapsamında denizcilik eğitimi ve sorunları ile ilgili düzenli olarak gerçekleştirdiği akademik toplantılarda, akademisyenleri ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek sorunların tespiti ve çözüm önerileri konularında çalışmalar yaptığı vurgulanan duyuruda, “2019/2020 Öğretim yılı ‘Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği’ ve ‘Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği’ bölümü öğrencilerinin açık deniz stajlarına çıkmaya başladığı bu günlerde, GEMİMO ve Deniz Çalışanları Dayanışma Derneği (DADDER) ile birlikte staj politikaları ile ilgili seri çalıştaylar yapmayı planladık. Çalıştaylardan ilki, “Tanımlar, Görevler, Yetkiler ve Sorumluluklar” başlıkları altında, gemi işletmelerinin personel ve eğitim müdürleri ile denizcilik eğitimi veren fakülte temsilcilerinin bir araya getirilmesi planlanmıştır” denildi.

Çalıştaya katılmak isteyenlerin 3 Ocak 2019 tarihine kadar 0 532 331 51 31 numaralı telefondan  veya selcuknas@gemimo.org mail adresinden GEMİMO Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Selçuk Nas ile iletişime geçmeleri yeterli olacak.

Adı : Stajyer Politikası Geliştirme Çalıştayı – I –
Konusu : Tanımlar, Görevler, Yetkiler ve Sorumluluklar
Katılımcılar : “Gemi İşletmelerinin Personel ve Eğitim Müdürleri”
“Denizcilik Eğitimi Veren Fakülte Temsilcileri”
Tarih : 22 Ocak 2020 Çarşamba 14:00
Adres : TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası
Golden Plaza No 29, “C” Blok, Kat:3 D:6 Yeni Sahra – Kadıköy / İstanbul
İrtibat : 0 532 331 51 31 – selcuknas@gemimo.org


Bunları da beğenebilirsin