Denizcinin anasayfası

Gençpa, İTÜ MTAL öğrencileri ile daha da büyüyor

Gençpa Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan,  İTÜ MTAL öğrencilerinden oluşan bir yönetim kurulu oluşturdu.

Gençpa teknoloji ve grup şirketleri, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İTÜ MTAL öğrencilerinden oluşan bir yönetim kurulu oluşturarak gençlerin fikirleri ile ticari stratejilerini daha da zenginleştiriyor.

Gençpa Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan İTÜ MTAL öğrencilerinden oluşan yeni yönetim kurulu ile ilgili olarak ‘’Her ay toplantılar yapıyor ve ticari stratejilerimizi gençlerin fikirleri ile zenginleştiriyoruz. Yaratıcı düşünceyi ve inovasyonu önceleyen her kuruma öneriyorum” açıklamasını yaptı.

Kayacan İTÜ MTAL öğrencilerinden oluşan yönetim kurulu üyelerinin ezberci olmadıklarına, asla olumsuz düşünmediklerine, cesur davrandıklarına, ve işe eğlence katarak o işi zevkle yaptıklarına dikkat çekiyor.

Delmar Safety

Ulaş Kayacan  tarafından kurulan Gençpa Teknoloji Hiz. ve İletişim Tic. A.Ş., iş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile 2002 senesinden beri telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmeti veriyor.  10’dan fazla teknoloji markasının distribütörlüğü ve 30’dan fazla global markayla 10 bini aşkın satış noktasına dağıtım yapıyor.


Bunları da beğenebilirsin