Denizcinin anasayfası

GMO’dan ”Çocuk ve Gemi” konulu resim yarışması

GMO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ''Çocuk ve Gemi'' konulu resim yarışması düzenliyor.

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, ilkokullar arasında arttık gelenekselleşen “Çocuk ve Gemi” konulu resim yarışmasının 15.sini düzenliyor.  Yarışmaya son katılım tarihi 21 Nisan 2022

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, çocuklarımıza denizi, gemiyi ve Gemi Mühendisliği mesleğini tanıtmak, merak uyandırmak ve sevdirmek amacıyla 2007 yılından itibaren her yıl geleneksel olarak ilkokullar arasında ‘’Çocuk ve Gemi’’ konulu resim yarışmasını düzenliyor.

Yarışmaya katılmak isteyen ilkokul öğrencileri 21 Nisan 2022 tarihine kadar, https://www.gmo.org.tr/ekayit/  adresinde yer alan başvuru formunu doldurup, yaptıkları resmin görselini yüklemeleri gerekiyor.

Delmar Safety

1., 2. Sınıf öğrencileri 1. Kategori,

3., 4. Sınıf öğrencileri ise 2. Kategoride değerlendirilecek.

Her iki kategoride dereceye giren ilk üç öğrenciye  @ATÖLYE VİZYON”un 5 gün sürecek ve 15 saatten oluşan eğitim paketi olan YAZ ATÖLYESİ hediye edilecek.

Her iki kategoride 4. ve 5. olan öğrencilere @ATÖLYE VİZYON”un atölyelerinde 8 saat atölye eğitimi verilecek.

Kazanan öğrenciler https://www.atolyevizyon.com/ adresinden katılmak istedikleri atölyeyi kendileri seçebilme şansına sahip olacak.

Yarışmaya katılan ve eserleri sergilenmeye değer 40 eser sahibi öğrenciye ise ”resim defteri, boya kalemi, MEB onaylı kitaptan oluşan hediye seti gönderilecek.

Yarışmanın ana sponsorları arasında Uzmar, Jotun ve ETS grup yer alıyor.


Bunları da beğenebilirsin