Denizcinin anasayfası

Hüseyin Zeki Ok’u kaybettik

D.B Deniz Nakliyatı'nın emektarlarından Hüseyin Zeki Ok vefat etti.

Uzun yıllar D.B. Deniz Nakliyatı’nda Ücret Tahakkuk ve  Malzeme İkmal Müdürlüğü’nde çalışıp emekli olduktan sonra Ulusoy Denizcilik’te de görev alan Hüseyin Zeki Ok vefat etti.

Fenerbahçe kulübünün de 11117 sicil numaralı üyesi olan Ok7un cenazesi, Tuzla Nalbant Camii’nden ikindi namazını ardından toprağa verildi.

Ulusoy Denizcilik Genel Müdürü Müh. Mesut Cesur, Ok’un ardından anlamlı bir yazı kaleme aldı :

Delmar Safety

“Zeki Bey D.B. Deniz Nakliyatı Ücret Tahakkuk’ta çalıştığı dönemden Malzeme İkmal Müdürlüğü’nde rahmetli Halit Gürdeniz hocamızın idaresinde çalışan rahmetli babamın yakın arkadaşıydı. Kendisi D.B. Deniz Nakliyatı A. Ş. futbol takımında da oynayan, çok iyi bir Fenerbahçe taraftarıydı. Emekli olduktan sonra firmamızda (Ulusoy Denizcilik) uzun yıllar personel müdürlüğü yaptı. Üniversitede eczacılık okuyan kızının mezuniyetinden sonra kendi isteği ile firmamızdan ayrıldı. Arkadaşlığımız hep devam etti. Kendisi iyi kalpli, dost ve art düşüncesiz, olduğu gibi bir arkadaşımızdı. Uzun süredir rahatsızdı.  Hakkın rahmetine kavuştu. İkindi namazından sonra Aydınlık Aile Mezarlığı’na defnedildi. Defindede dostları da yanındaydı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Camiamızın başı sağolsun”

Biz de Denizcilik Dergisi olarak merhuma Allah’tan rahmet, Türk denizcilik camiasına başsağlığı diliyoruz.


Bunları da beğenebilirsin