Denizcinin anasayfası

İlkfer Vecom Su Tedavi Programı’nı tanıtacak

İkfer Grup yenilenen Vecom Su Tedavi Programı'nı tanıtmak için eğitim semineri düzenleyecek.

İlkfer Grup Vecom Su Tedavi Programı 2022 başında yenilenmişti, bu sene başından itibaren de bu programı bir yazılıma taşıdığını duyurdu.

Şirket, yenilenen Vecom Su Tedavi Programı’nı tekrar hatırlamak ve Vecom Su Tedavi yazılım programı kullanım eğitimi için, ocak ayı içerisinde seminer düzenlemeyi planlıyor.

CARETTA ERP ile çalışan firmalar yazılımı hemen sistemlerine adapte edebilecek, CARETTA ERP kullanmayan firmalar ise bağımsız olarak kullanabilecek.

Program aracılığıyla firmalar günlük olarak gemilerindeki su sistemini yakinen takip edebilecek ve neticelerine anlık müdahale edebilecek.

Söz konusu yazılım ile ilgili şirketten yapılan açıklamada:

”Saygıdeğer dostlarımız, Bildiğiniz gibi, denizcilikte bir numara olan Vecom Su Tedavi Programı 2022 başında yenilenmişti. Bu sene başından itibaren de, bu programı bir yazılıma taşıdığımızı sizlere duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Yenilenen Vecom Su Tedavi programını tekrar hatırlamak ve Vecom Su Tedavi yazılım programı kullanım eğitimi için İlkfer Grup bünyesinde 19 Ocak Perşembe günü saat 10:00’da seminer düzenlenecektir. Katılım bildirimleri için gizem@uniservice.com.tr üzerinden iletişime geçilmesi gerekiyor.


Bunları da beğenebilirsin