Denizcinin anasayfası

İMEAK Deniz Ticaret Odası’ndan eğitime katkı

İMEAK Deniz Ticaret Odası’nda düzenlenen tablet teslim törenine Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman, Müdür Yardımcısı Ersan Öksüz ile Beşiktaş ilçesinde bulunan Ziya Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Erol Gündoğdu ve İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Toros katıldı.

 

 

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, temsili olarak birer tablet bilgisayarı Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman ile Okul Müdürleri Erol Gündoğdu ve Hüseyin Toros’a verdi.

Türkiye genelinde 317 tablet

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran törendeki konuşmasında şunları söyledi: “Denizcilik alanında eğitim veren okulların öğrenci miktarına göre kontenjan tespiti yapılmış, belirlenen bu kontenjanlara göre il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimiz ile okul müdürleriyle yaptığımız müşterek bir çalışma neticesinde ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz tespit edilmiştir. Sonuçta bugün, İstanbul’da bulunan ve denizcilik eğitimi veren 8 okulumuza toplam 137 adet, şubelerimizin bulunduğu il ve ilçelerdeki okullarımıza toplam 180 adet olmak üzere, genel toplamda 317 adet tablet bilgisayarın dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Tablet bilgisayarların ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin önemli bir eksiğini gidereceğine, daha iyi eğitim almalarına vesile olacağına inanıyor, bu projenin hayata geçmesine katkı sağlayan ve destek veren başta TOBB olmak üzere herkesi canı gönülden kutluyorum.”


Bunları da beğenebilirsin