Denizcinin anasayfası

İMEAK DTO Bodrum Şubesi’nde ‘Müşteri İlişkileri Yönetimi’ semineri verildi

İMEAK DTO Bodrum Şubesi’nin çalışmalarını sürdürdüğü eğitim, bilinçlendirme ve farkındalık konuları kapsamında “Müşteri İlişkileri Yönetimi” semineri verildi.

Seminerler, 9 Şubat’taki ‘Denizcilikte Liderlik’ konusuyla devam edecek.

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Bodrum Şubesi tarafından verilen planlı eğitimlere ilgi ve katılım gün geçtikçe artıyor.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kaptan Mehmet Özgür Yenilmez tarafından İMEAK DTO Bodrum Şubesi Hizmet Binası’nda verilen eğitime katılan üyelerden olumlu ve çalışmaları teşvik edecek türden geri dönüşler alındı.

Sektörde iş disiplini ve mesleki standartların arttırılması yönündeki çalışmalar, 9 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 “Denizcilikte Liderlik” seminer konusuyla devam edecek.

Eğitimler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu akademisyenleri tarafından İMEAK DTO Bodrum Şubesi bünyesinde ücretsiz olarak veriliyor.

İMEAK DTO Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, denizcilik eğitimi konusunda bölgenin en yetkin kurumu olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu yönetimi ve akademisyenlerine teşekkür ederek “Sektörümüzün faaliyet gösterdiği bölgemizde filo büyüklüğü ve çeşitlilik olarak dünyada eşi benzeri yok.

Ancak Yunanistan, Hırvatistan gibi rakiplerimizden daha da önde olmamızı sağlamak, kitle turizminden ziyade nitelikli turizmi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda, İMEAK DTO Bodrum Şubesi olarak iş disiplini ve mesleki standartların yükseltilmesi için ilk aşamanın eğitim olduğunu gördük.

Bu sebeple, planladığımız eğitimlerden sonra yeni eğitim konularının belirlenmesi ve çeşitlendirilmesi için, tüm üyelerimizin katılımını ve görüşlerini bekliyoruz.

İlk gün dediğimiz gibi odamızı katılımcı bir anlayışla sektörümüzü her daim ileriye taşıyan öncü bir lokomotif gibi yöneteceğiz” dedi.


Bunları da beğenebilirsin