Denizcinin anasayfası

İSTE ile Assan Limanı işbirliği yapacak

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Assan Port / İskenderun – Assan Liman İşletmeleri A.Ş. ile iş birliği anlaşması imzaladı.

İmza törenine İSTE Rektör Yardımcısı ve Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Meltem Eken, Assan Port Assan Port adına Genel Müdür Toros Tolga Keleşoğlu, Ticaret Müdürü Ali Emre Akdağcık, İnsan Kaynakları Müdürü Ece Sökmen ve Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi personelleri katıldı. Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Meltem Eken protokol imzaları atılmadan önce, “Mayıs ayında firmaya bir ziyarette bulunmuştuk. Bugün ziyaretin somut çıktısı için İSTE’de bir aradayız. Anlaşmanın öğrencileri için çok faydalı olacağına inanıyorum. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Eğitimin devamlı bir süreç olduğunun altını çizen İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “bugün öğrencilerimiz için yararlı bir anlaşma daha imzaladık. Denizcilik sektörü için genç ve dinamik kadromuzla verdiğimiz iyi eğitim, iş birliklerinin sayısını artırmada önemli bir etken. Anlaşmanın İSTE ve Assan Port için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi personelleri ve öğrencileri imzalanan protokol için teşekkürlerini iletti.

Delmar Safety

Bunları da beğenebilirsin