Denizcinin anasayfası

İTÜ DF yurdu staj döneminde tüm öğrencilere açıldı

İTÜ DEFAV yönetimi, öğrenci yurdunu yaz stajları için tüm fakültelerin öğrencilerine açma kararı aldı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Yerleşkesi’nde bulunan Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu, staj dönemi için kapılarını açıyor.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) tarafından yapılan açıklamada “pandemi kuralları gözetilerek” açılan yurda tüm fakültelerin öğrencilerinin kabul edileceği vurgulandı.

DEFAV’dan yapılan açıklama şu şekilde

Delmar Safety

Sevgili öğrencilerimiz,

Sevgili arkadaşlar,

Yaz döneminde yurdumuzu açmaya karar verdik. Yurdumuzu buna göre düzenledik. İdari ve temizlik personelimiz işinin başında. Yurdumuz staj yapacak öğrenciler için 1 Eylül 2021 tarihine kadar açık olacak. Odalarımız pandemi koşullarından dolayı tek kişilik olarak düzenlenmiştir. Yurdumuzun aylık ücreti 1.350 TL’dir. Yemek servisimizin olmadığını hatırlatmalıyız. Pandemi nedeniyle HES kodu zorunluluğu bulunuyor. Arkadaşlarımızın bu konuya gerekli hassasiyeti göstermelerini rica ediyoruz. Yurda giriş yaptıktan sonra Covid-19 testi pozitif çıkan öğrencilerimizin yurta ilişkileri zorunlu olarak kesilecektir.

Gerekli belgeler

Staj için yurt ön başvuru formu, öğrenci belgesi, sabıka kaydı, staj belgesi, sağlık ocağı veya hastaneden alınacak sağlık raporu ve yurt ücretinin dekontundan oluşan belgelerini yurda girerken elden teslim edebilir veya yurt@defav.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz. Diğer fakültelerden öğrencilerimiz de yaz döneminde yurdumuzda kalabileceklerdir.


Bunları da beğenebilirsin