Denizcinin anasayfası

İTÜ MTAL tam gaz

İTÜ MTAL öğrencileri geliştirdikleri Travelİst projesiyle birlikte gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST'e katılım sağlamaya hak kazandı.

Bu yıl düzenlenecek olan TEKNOFEST’ın İnsanlık Yararına Teknolojiler yarışmasında Sosyal İnovasyon Kategorisine toplamda 30240 takım başvuru yapmıştı. Bu takımlardan Rize’deki yarışmaya finalist olarak toplamda 174 takım seçildi. Lise kategorisinde yer alan 63 takım içerisinde olan Aşiyan takımı, sundukları Travelİst projesiyle birlikte ilk 10 takım arasına girmeyi başardı.

İstanbul projesiyle TEKNOFEST’e gidecekler!

Samsun’da 30 Ağustos ve 4 Eylül arasında gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST’e Aşiyan takımı Travelİst projesiyle birlikte katılmaya hak kazandı. Aşiyan takımı, İstanbul’un tanıtımını yaptıkları Travelİst projesi için hazırladıkları mobil uygulamayla büyük beğeni topladı.

Aşiyan takımı 8 kişiden oluşuyor

TEKNOFEST’e katılmaya hak kazanan Aşiyan takımının danışmanlığını Biyoloji öğretmeni Münevver Sağır yaparken ekip ise toplamda 8 kişiden oluşuyor. Takım kaptanlığını Miray Nur Özçelik yaparken, ekibin diğer isimleri ise Ceren Kaymaz, Ayşe Efser Evin, Tolga Deniz Uğurlu, Emirhan Koçoğlu, Alp Oduncu ve Burak Çelik’ten oluşuyor.


Bunları da beğenebilirsin