Denizcinin anasayfası

Jotun, Anti-Fouling Atlas’ı sektörle buluşuyor

Jotun’un, 90 yılı aşkın deneyimiyle hazırladığı Anti-Fouling Atlas sektörle buluşuyor.

Jotun’un uzun yıllardır üzerinde çalıştığı, Anti-Fouling konusunda önemli bir kaynak niteliğindeki AF Atlas, gemi operatörleri, armatörler ve endüstri paydaşları için bir başucu kitabı olarak tasarlandı. Biyolojik kirliliğin ne olduğunu ve çevreye olan etkilerini açıklayan AF Atlas, zengin içeriğiyle su altı performans sistemi tasarımlarına yardımcı olarak çözümler sunuyor. Jotun’un sektörün bilgi ihtiyacını karşılamak için oluşturduğu AF Atlas kılavuz görevi de görmeyi amaçlıyor.

Biyolojik kirliliğin neden olduğu en büyük problemlerden biri olan gemi dış kaplama sualtı alanları performans düşüklüğünü engellemek için Anti-Fouling boya seçimi büyük önem taşıyor. Jotun, yüksek bir maliyete sahip olan bu seçime yardımcı olacak teknik bilgiler ve temel performans parametreleri içeren AF Atlas’la objektif bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Jotun’un dağıtımına Aruna Denizcilik ile başladığı AF Atlasları, denizcilik fakültelerine de hediye ederek sektöre yön verecek olan gençlere de destek oluyor.  Jotun, sektörün önde gelen paydaşlarının, derneklerinin ve fakültelerinin kitaplıklarında önemli bir parça haline gelen AF Atlas ile sektöre kazandırdığı değerlere bir yenisini daha eklemek istiyor.

Delmar Safety

Bunları da beğenebilirsin