Denizcinin anasayfası

Limancılık sektörünü buluşturacak kongre

4-5 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek kongrenin ana temsası Pandemi Sürecinde Limanlar: Belirsizliği Yönetmek” olarak belirlendi.

V. Ulusal / I. Uluslararası Liman Kongresi, 4-5 Kasım 2021 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin ev sahipliğinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Kongrenin amacı, liman ve terminal konularında çalışan akademisyenleri, limancılık sektörü temsilcileri ve paydaşlarını bir araya getirmeyi ve limanlara ilişkin her türlü bilgi ve birikimin paylaşılmasını sağlamayı amaçlayan kogre bu yıl çevrimiçi olarak yapılacak.

2013 senesinden bu yana ulusal ölçekte düzenlenen kongre uluslararası katılıma imkan sağlayacak şekilde genişletildi.

Covid-19 birçok ekonomik alanda olduğu gibi limancılık sektöründe de önemli etkilere sahip.. Küresel tedarik zincirlerinin herhangi bir aksamaya uğramadan bu zorlu süreçte devamlılığı için önemli bir role sahip olan limanlar, hiç şüphe yok ki dayanıklılıkları ve esneklikleri ölçüsünde başarılı olabiliyor. Gerek ticari gerekse operasyonlara ilişkin belirsizliklerin yoğunlaştığı bu süreçte, liman yöneticileri için karar verme süreçleri hiç olmadığı kadar zor bir hale geldiBu amaçla V. Ulusal / I. Uluslararası Liman Kongresinin ana teması “Pandemi Sürecinde Limanlar: Belirsizliği Yönetmek” olarak belirlendi.

Delmar Safety

DM Group
Bunları da beğenebilirsin