Denizcinin anasayfası

Naval Yachts, Project Cavalli’yi baştan yaratıyor

2001 yılında  inşa edilen yat Antalya’daki  Naval Yachts'ta yenileniyor. Naval Yachts'in adeta yeniden inşa ettiği yatın boyu 37 metreden 43 metreye uzatıldı 

37 metrelik 2001 yılında  Gulf Craft tarafından inşa edilen La Familia yat Antalya’daki  Naval Yachts’ta yenileniyor. Naval Yachts’in adeta yeniden inşa ettiği yatın boyu 37 metreden 43 metreye uzatıldı ve Project Cavalli olarak yeniden adlandırıldı.

2021 yılında başlayan yenileme çalışmalarında yatın ön güvertesinde bar ve salon bulunan 7m’lik bir yüzme havuzu yer alıyor. Eğlence ve sosyalleşme alanları arasında iki balkonlu beach club ve jakuzili flybridge de yer alacak.

Naval Yachts tarafından yenilenen Project Cavalli adlı yatta alt güvertede VIP ve iki misafir kamarası ve  üst güverte sahibi süitinden oluşan dört kamara bulunacak. Project Cavalli, Monaco Yacht Show’da tanıtılacak.

Delmar Safety

Naval Yachts 2008 yılında kuruldu. 7.000 m2’lik tersane, Türkiye’nin modern yat üretiminin kalbi olan, 65 metreye kadar her türlü geminin inşa ve onarımının yapıldığı Antalya Serbest Bölgesi’nde yer alıyor.


Bunları da beğenebilirsin