Denizcinin anasayfası

“Nor-Shipping Fuarı” Nisan ayına ertelendi

Artan COVID-19 dalgası, özellikle Omikron mutasyonu karşısında, Norveç'teki Nor-Shipping fuarı 4-7 Nisan 2022'ye ertelendi.

Koronavirüsvakaları yeniden yükselirken 10- 13 Ocak 2022 tarihleri arasında yapılması planlanan Nor-Shipping Fuarı 4-7 Nisan 2022’ye ertelendi.

Norges Varemesse Norway Trade Fairs tarafından organize edilen Nor-Shipping Fuarı Gemi Yapımı ve Tersanecilik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiriyor. Ülkemizden de bir çok denizcilik firmasının katıldığı fuar kapsamında paneller konferanslar düzenleniyor.

Oslo yakınlarındaki Lillestrøm’de her iki yılda bir düzenlenen uluslararası Nor-Shipping denizcilik fuarında 900 den fazla katılımcının yer alacağı belirtiliyor.

Delmar Safety

Nor-Shipping direktörü Sidsel Norvik, ‘’ Ocak programının ertelenmesi hayal kırıklığı yarattı. Ancak Norveç’te ve başka yerlerde hızla artan bir salgın söz konusu. Ancak geleneksel olarak Mayıs sonu veya Haziran başında gerçekleşen bu etkinliğin tarihinin zaten 2021’den Ocak 2022’ye ertelendiğini hatırlatalım’’ açıklamasında bulundu.


Bunları da beğenebilirsin