Denizcinin anasayfası

Sahil Güvenliğe yapılan ilk bağış

LimakPort’un da aralarında bulunduğu hayırsever firmalar tarafından Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanlığına hibe edilen 1 adet kontrol botu ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne hibe edilen 6 adet araç ile 1 adet drone’un teslim töreni gerçekleştirildi. Törene Hatay Valisi Rahmi Doğan da katıldı.

“Görevimizin başındayız”

Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, şöyle konuştu: “Omuz omuza çalıştığımız Jandarma ve Emniyet teşkilatımız da birlikte 7/24 görevimizin başında olduğumuzu bildirir, ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna fedakârca mücadele eden gazilerimizi saygı ve şükran’la bu uğurda canlarını esirgemenin aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” 

Delmar Safety

Hatay Valisi Rahmi Doğan ise yaptığı konuşmasında:”Hatay aslında alışık olduğu günlerden birisini yaşıyor. Hatay’ın cömertliği Hatay’ın kalenderliği burada tekrar tezahür etti. Teçhizat bakımından cömert Hataylı iş adamları bize çok katkıda bulunuyorlar. Türkiye genelinde Sahil Güvenliğe yapılan ilk bağış. Hayırlı uğurlu olsun diyorum, kazasız belasız görevler vazifeler diliyorum.”

Tören protokol üyeleri tarafından iş adamlarına plaket takdim edilmesinin ardından hibe edilen araçların incelenmesiyle son buldu.

 


Bunları da beğenebilirsin