Denizcinin anasayfası

Sanat Comet A ile denize açıldı

Arkas M.A.T. Sailing Team’in teknesi Comet A'nın yeni deseninin sanatçısı ortaya çıktı.

Yarışlara bir yıldır yeni deseni ile katılan Arkas M.A.T. Sailing Team’in teknesi Comet A’nın kimin ellerine hayat bulduğu ortaya çıktı.

Daha önce Türk Hava Kuvvetleri’nin tek kişilik gösteri ekibi SOLOTÜRK ile F-16 savaş uçaklarını, motosiklet, kamyon, tır ve arabaları “Airbrush” adı verilen havalı püskürtme tekniğiyle renklendiren Evrim Duyar, Comet A’nın gövdesini 10 günde, 170 metrekarelik yelkenlerini de 8 günde boyadı.

Ekip yarışlara artık “dev dalga” resmi ile katılıyor.

Delmar Safety

Arkas Aegean Link Regatta başlıyor

Öte yandan bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Arkas Aegean Link Regatta için hazırlıklar son hız devam ediyor.

28 Ağustos 2019 – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Çeşme’de gerçekleştirilecek yarışlar için güçlerini birleştiren Arkas, Türkiye Yelken Federasyonu, EAYK (Ege Açık Deniz Yat Kulübü) ve Çeşme Marina, Arkas Aegean Link Regatta’yı üçüncü kez düzenliyor.

Katılımcı sayısını her yıl artıran yarışın 50’nin üzerinde yat, 500’ün üzerinde yelkenciyi ağırlaması bekleniyor.

Çeşme’nin dört bir yanında yelken dansı

Rüzgar açısından dünyada yelken ve yat yarışı yapılabilecek en iyi parkurlardan olan Çeşme, tüm koylarında renkli yelkenlilerin görsel şölenine tanıklık edecek.

Arkas Aegean Link Regatta’da deniz tutkunları, yarışların yanı sıra Çeşme’de farklı mekanlarda yapılacak özel partilerle de keyiflerine keyif katacak, yarışın denizde, eğlencenin sahilde olduğunu gösterecekler.

Yarış hakkında detaylı bilgi ve kayıt için www.arkasaegeanlinkregatta.com adresi ziyaret edilebiliyor.


Bunları da beğenebilirsin