Denizcinin anasayfası

Silversea, yeni cruise gemisinin detaylarını açıkladı

Silversea, seyir hattının 2020 yazından itibaren Galapagos Adaları'na yelken açacak ilk varış noktasına özel gemi olan Silver Origin'in yeni ayrıntılarını açıkladı .

100 yolcu kapasiteli süitlerden oluşan gemi, bölgedeki en yüksek Zodyak-konuk oranını 1: 12.5 olarak iddia ediyor. Silver Origin, Galapagos Adaları’ndaki en yüksek mürettebat-konuk oranına (1: 1,16) ve misafir başına en yüksek nitelikli rehbere (1:10) sahip olduğunu iddia ediyor. Ayrıca Galapagos Adaları’ndaki tüm süitlere uşak hizmeti sunan tek gemi olacak.

Silver Origin’in iç tasarımı , Galapagos’un eşsiz doğal ortamından etkilenmesinin yanı sıra, sade İtalyan zarafetinden esinlenilmiştir. Silver Origin’in kamusal alanları HBA Miami tarafından tasarlanırken, Silver Muse’un iç tasarımının arkasındaki ekip GEM – Cruise Gemileri Tasarımı , gemi süitlerinin iç tasarımını denetledi.

Bir lounge alanı olan Basecamp, geminin Zodiac biniş alanı ile bağlantı kuracak ve eğitim faaliyetlerine ev sahipliği yapacak ve resimler, videolar, gezi önizlemeleri ve bilimsel sunumlar sunan büyük, etkileşimli bir dijital duvar içerecektir.

Silver Origin , sekiz farklı süit kategorisine sahip olacak ve bir Silversea için birincisi, seçilen süit kategorileri, okyanus manzaralı bir küvet ve balkondan erişilebilen okyanus manzaralı bir duş da içerecek.

Silver Origin , konumunu korumak için dinamik bir konumlandırma sistemine sahip olacak ve her süit, tek kullanımlık plastik şişelerin tüketimini azaltmak için temiz su arıtma sistemine sahip olacak.

Silversea, yeni keşif gemisini inşa etmek için geçen yıl Hollandalı gemi yapımcısı Shipyard De Hoop ile sözleşme imzaladı. Silversea, yeni bir “Evrim Sınıfı” na iki yeni gemi inşa etmek için Alman gemi yapımcısı Meyer Werft ile bir mutabakat zaptı imzaladı. İlk Evrim sınıfı geminin 2022’de teslim etmesi bekleniyor.


Bunları da beğenebilirsin