Denizcinin anasayfası

Türk Loydu Ankara ofisi yeni adresinde

Türkiye'nin ulusal klas kuruluşu Türk Loydu’nun yeni Ankara Ofisi, Cem Melikoğlu ve Lütfü Savaşkan’ın katılımı ile açıldı.

Türkiye’nin ulusal klas kuruluşu Türk Loydu’nun yeni Ankara Ofisi Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu ve Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Lütfü Savaşkan’ın katılımı ile açıldı.

Türk Loydu 7 farklı ülkede şirket ve temsilcilikleri bulunan saygın bir klaslama ve uygunluk değerlendirme kuruluşu olarak hizmetlerine devam ediyor.

Deniz sektöründe onlarca değişik tipte, binlerce gemiye klaslama; Endüstri Sektöründe ise dünyanın en gelişmiş nükleer santrallerinden, dünyanın en uzun asma köprülerine kadar birçok alanda uygunluk değerlendirme hizmeti verdi. Türkiye’nin birçok mega projesinde yer alarak gurur projelerine her geçen gün yenisini ekledi ve bünyesindeki uzman çalışan kadrosu ile her daim, her koşulda görev bilinciyle hareket etmeye özen gösterdi.

Türk Loydu Ankara Ofisi Yeni Adresi: Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Mahall Ankara B Blok Daire No:184 Çankaya/ANKARA


Bunları da beğenebilirsin