Denizcinin anasayfası

Türk P&I, Wiseboard Insurance ile verimliliğini artırdı

Gtech, “Analitik Sigortacılık” çözümleri ürünü olan Wiseborad Insurance ile Türk P&I Sigorta’nın da dijital dönüşüm süreçlerine destek veriyor.

Verinin her katmanı ve her alanı üzerinden edindiği derin bilgi ve saha tecrübesi ile başta finans ve sigortacılık sektörü olmak üzere perakende, enerji, sağlık, otomotiv gibi pek çok farklı sektör için, sektöre özel dijital çözümler üreten Gtech, “Analitik Sigortacılık” çözümleri ürünü olan Wiseborad Insurance ile Türk P&I Sigorta’nın da dijital dönüşüm süreçlerine destek veriyor.

GTech’in Wiseborad Insurance ürünü ile hazırlanan Yönetim Dashboard’undaki KPI’lara ve raporlara bakılarak şirketin üretim, hasar gibi önemli bilgilerine anında ulaşılıp, mevcut durum doğru ve net bir şekilde görüntülenebiliyor. Böylece Türk P&I Sigorta, Wiseboard Insurance ile verimliliğini artırdı

“Verimliliği artırmak ve rekabet avantajı sağlamak” üzere sektörel bazda ürünler sunan GTech’in müşteri portföyüne eklenen Türk P&I Sigorta Genel Müdürü Ufuk Teker, “Biz deniz sigortacılığı yaparken mevcut GTech Wiseboard öncesinde, rotamıza eski denizciler gibi sadık kalıp mevkimizi buluyorduk benzetmesini yapıyorum. Şu anda, anlık olarak şirketimiz nerede ve hangi tarafa doğru gelişiyor veya sorunlu alanlarımız neresi anında fark edebiliyoruz” dedi.

Delmar Safety

DM Group
Bunları da beğenebilirsin