Denizcinin anasayfası

Türkiye temsilcileri belli oldu

Türkiye distribütörlüğü Tezmarin'in gerçekleştirdiği 5.Barracuda Tour amatör sportif balıkçılık turnuvasının Türkiye etabı sona erdi.

Türkiye distribütörlüğü 22 yıldır Tezmarin tarafından gerçekleştirilen, Fransız Beneteau markasının Barracuda model dıştan takma teknelerle her yıl Fransa’da düzenlediği uluslararası amatör sportif balıkçılık turnuvasının Türkiye etabı, renkli görüntüler ile sona erdi

Tezmarin ve Suzuki Marine işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinliğin birincisi Venüs III teknesi ile yarışan Orkan Erhan ve ekibi oldu. Orkan Erhan ve ekibi, 15-18 Mayıs 2019 tarihleri arasında Fransa Port du Crouesty’de gerçekleştirilecek büyük finalde Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı.

Dünyanın önde gelen Fransız tekne üreticisi Beneteau’nun Barracuda model dıştan takmalı tekneleri ile her yıl Fransa’da düzenlenen uluslararası amatör sportif balıkçılık turnuvasının Türkiye etabı, SETUR Kalamış Marina-Burgazada hattında gerçekleştirildi. Beneteau’nun Türkiye distribütörü Tezmarin ve Suzuki Marin işbirliği ile düzenlenen ve 11 teknenin balık tutmak için kıyasıya rekabet ettiği etkinliğin birincisi Venüs III teknesi ile yarışan Orkan Erhan ve ekibi oldu. Burgazada’da düzenlenen ve Suzuki Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner, Tezmarin Dıştan Takma Motorlu Tekneler Satış Müdürü Erol Termiyeci ve Suzuki Marine Satış ve Pazarlama Müdürü Akhan Akkuş’un da katıldığı törenle ödülünü aldı.

Delmar Safety

Büyük final Mayıs’ta Fransa’da!

Fransa’da düzenlenecek büyük finalde yarışacak olan Orkan Erhan ve ekibi, Fransa’da önümüzdeki ay düzenlenecek final için şimdiden heyecanlı olduklarını ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek için hazırlıklara başladıklarını belirterek, önümüzdeki yıl düzenlenecek olan 5.Barracuda Tour İstanbul’da da mutlaka yeniden yarışacaklarını söyledi. Türkiye’de bu yıl dördüncüsü düzenlenen etkinliğin büyük finali Fransa’nın ünlü liman kenti Port du Crouesty’de 15-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yakala bırak balıkçılığında referans haline gelen uluslararası amatör sportif balıkçılık turnuvası finaline dünyanın farklı ülkelerinden her yıl 70’den fazla ekip katılım sağlıyor. Balıkçılık konusunda her düzeyde yarışmacının kabul edildiği büyük final, üç gün boyunca festival havasında sürerken ekipler aynı zamanda yeni Barracuda modellerini de ilk defa yakından görme fırsatını buluyor.


Bunları da beğenebilirsin