Denizcinin anasayfası

Türklim’den ‘’İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Çalıştayı’’

TÜRKLİM'in bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği ‘’İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Çalıştayı’’, 18-20 Kasım 2022 tarihlerinde, Antalya’da yapılacak

Türkiye Liman İşletmecileri Derneği (TÜRKLİM) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Çalıştayı  18-20 Kasım 2022 tarihlerinde, Antalya Trendy Lara Otel’de gerçekleşecek!

Çalıştayda ilgili firma ve kuruluşların kendilerini tanıtabilmesi, farklı birimlere ulaşabilmesi ve ortak paydada buluşularak fayda sağlanabilmesi amacı ile stant satışları gerçekleştirildi.

’Bir rota, üç durak’’ mottosuyla düzenlenecek “İş Güvenliği ve Çevre Çalıştayı” limanlarımızın katılımıyla geçekleşecek. Çalıştayda “Gelecekte Limanlarımız”, “Limanlarda Eğitimde İnovasyon”, “Limanlarda Sürdürülebilirlik”, Limanlarda İyi Uygulama Örnekleri” ve “Limanlarda Sürdürülebilir Teknoloji” konuları ele alınacak.

Çalıştayda, limanların geleceğine dair yapıcı adımlar belirlerken, diğer yandan da birlikte yol alınan paydaşlar için hazırlanan 40m2’lik stant alanları ve bu alanlarda gerçekleşecek sunumlar ile karşılıklı fayda sağlamak için özenli ve ciddi bir çalışma yürütülecek.


Bunları da beğenebilirsin