Denizcinin anasayfası

TYF,  İzmirli Yelken Kulüpleriyle toplandı

Türkiye Yelken Federasyonu yedinci olağan toplantısı 29 Mart 2022 tarihinde İzmir'de gerçekleşti

Türkiye Yelken Federasyonu ile İzmir Kulüp Başkanları İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’nin katılımıyla İTO İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde bir araya geldi.

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’nin katıldığı ve iki oturum halinde gerçekleştirilen genişletilmiş toplantının ikinci oturumuna İzmir Kulüplerinin başkan ve yöneticileri de hazır bulundular.

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici yaptığı konuşmada, İzmir’in yelken sporunda öncü illerden olması nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yelken kulüplerinin temel sorunlarına çözümcül yaklaşımlar getiren Başkan Akdurak’a ve Federasyon Yönetimine teşekkürlerini ileterek, başarılar diledi. Başkan Akdurak ise yelken sporunun gelişimine ve İzmir Kulüplerine verdiği desteklerden dolayı İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’ye bir kez daha teşekkür etti.

Sportif gelişmelerin TYF İcra ve Teknik Kurul üyesi Tolga Yağlı, TYF Sportsboat Sınıf Komitesi çalışmalarının Başkan Sinem Ergun, Eğitim Kurulu çalışmalarının Başkan Prof. Dr. Yaprak Gülcan, Sağlık Kurulu çalışmalarının Başkan Dr. Zeynep Ayşen Akın, Sosyal Sorumluluk ve Çevre Kurulu  çalışmalarının Başkan Serpil Çam, TYF Dijital Kanalları tanıtımının IT ve dijital alt yapı danışmanı Can Avcı tarafından aktarıldığı toplantıda, Başkan Özlem Akdurak görev süresi sona eren İzmir Yelken İl Temsilcisi Volkan Timurşah’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve 2022-24 döneminde İzmir İl Temsilcisi olarak görev alan Habibe Şener’i tebrik ederek başarılar diledi.


Bunları da beğenebilirsin