Denizcinin anasayfası

UNERCO, ISCC’yi duyurdu

Türkiye’nin öncü yakıt tedarik şirketlerinden biri olan UNERCO, ISCC sertifikasını aldığını duyurdu.

UNERCO, Türkiye’nin öncü yakıt ikmal firmalarından biri olarak sürdürülebilirlik taahhüdünü Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasyonu (ISCC) sertifikasını alarak gösterdi.

ISCC sertifikası, UNERCO’nun üretim süreçlerinde çevreye duyarlı uygulamalara yer verdiğini belgeliyor. Çevre hassasiyeti konusunda yüksek standartlara bağlılığın bir göstergesi olan bu sertifika, şirketin faaliyetlerinin yüksek sürdürülebilirlik kriterlerini karşıladığını ve çevre ile topluma olumlu katkılar sunduğunu ortaya koyuyor. Sertifika aynı zamanda şirketin bu alanda devam eden çabalarını da vurgulamakta.

UNERCO’da sürdürülebilirlik prensibi, iş sürecinin temelinde yer alıyor. Sertifika, çevresel etkileri azaltma konusunda şirketin kararlı duruşunu sergilerken tedarik zincirinde şeffaflığı da gösteriyor. Ayrıca şirket, bu başarının ekip ve ortakların sıkı çalışması sayesinde elde edildiğini açıklıyor.

Delmar Safety

UNERCO yeni ürünlerini sunmaya hazır

Kalite ve sürdürülebilirliğe gösterdikleri hassasiyet sayesinde yakıt üretiminde uluslararası en son standartları karşılayan UNERCO, ISO 8217:2024 standartlarına uygun B10, B20, B24 ve B30 ürünlerini sunmaya hazır olduğunu açıkladı. Bu ürünler, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verirken çevresel sorumluluk da sağlıyor.

Son olarak UNERCO, sürdürülebilir yakıt teklifleri ile iş birliğine dayalı projeler hakkında bilgi edinmek isteyenler ile iletişime hazır olduklarını belirtti.

 


Bunları da beğenebilirsin