Denizcinin anasayfası

Yelkende tüm etkinlikler durduruldu

TYF tarafından yayınlanan duyuruda, tüm sınıflar için kamp, yarış ve uygulamalı eğitimlerin 17 Mayıs'a kadar ertelendiği açıklandı.

Kabine Toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan “tam kapanma” kararının ardından yelkende de tüm faaliyetler tatil edildi.

TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) tarafından yayınlanan duyuruda, tüm sınıflar için kamp, yarış ve uygulamalı eğitimlerin 17 Mayıs 2921 tarihine kadar ertelendiği açıklandı.

Covid-19 salgınında durumun kontrol altına alınabilmesi amacıyla yurt genelinde 29 Nisan Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05.00’a kadar “tam kapanma” ilan edildi.

Delmar Safety

Alınan karar Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından Kabine Toplantısı sonrasında kamuoyuna açıklandı.
TYF de bu karar doğrultusunda bir duyuru yayınladı ve yelkende tüm sınıflardaki etkinliklerin 17 Mayıs tarihine kadar ertelendiğini açıkladı.

TYF’nin duyurusu şöyle:

“26.04.2021, Bugün Cumhurbaşkanlığımız tarafından Covid-19 önlemleri kapsamında açıklanan ‘tam kapanma kararı’ doğrultusunda tüm sınıflar için her türlü kamp, yarış ve uygulamalı eğitim faaliyetleri 17 Mayıs 2021 tarihine kadar ertelenmiştir.”


Bunları da beğenebilirsin