Denizcinin anasayfası

TURMEPA yöneticilerinden DTO’ya ziyaret

İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın da kurucuları arasında yer aldığı TURMEPA’nın yöneticileri DTO Başkanı Tamer Kıran’ı ziyaret etti.

MEAK Deniz Ticaret Odası’nın da kurucuları arasında yer aldığı DenizTemiz Derneği/TURMEPA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Kaptanoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Yazıcı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Jonathan Beard ve Genel Müdür Semiha Öztürk ile birlikte İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Derneğin kuruluşundan bu yana iki kurum arasındaki bağın güçlenerek devam ettiği bu mavi yolculukta her yıl artan destekleri için Kıran’a teşekkür eden TURMEPA yönetimi, derneğin 25. Yıl kitabına verdikleri destek için de ayrıca teşekkürlerini sundu. İMEAK DTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ömer Faruk Miras’ın da katıldığı ziyaret, Kaptanoğlu’nun Kıran’a plaket takdimi ile son buldu.

Ziyarette  TURMEPA’nın hayata geçirildiği projeler konuşuldu.

Delmar Safety

Ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Şadan Kaptanoğlu, derneğin kuruluşunda Deniz Ticaret Odası’nın bulunduğunu belirterek, “Bugün bir kere daha denizci destekçilerimize teşekkür etmek için geldik. Her geçen gün Deniz Ticaret Odamızın desteğini daha çok hissediyoruz” dedi

Ziyaretin sonunda Şadan Kaptanoğlu, Tamer Kıran’a plaket ve Derneğin 25. kuruluş yıldönümü kitabını takdim etti.


Bunları da beğenebilirsin